Tachografy

Wykonujemy aktywację, kalibrację oraz sprawdzenia okresowe wszystkich typów tachografów cyfrowych. Sprawdzenie okresowe – (tzw. „legalizacja”) – wykonywana co 24 m-ce lub w przypadku zmiany numeru rejestracyjnego, opon, stwierdzenia nieprawidłowości w działaniu tachografu.

Naprawa tachografów i ich instalacja – prace serwisu obejmują cały zakres czynności od zdiagnozowania problemu do jego szybkiego i skutecznego rozwiązania

Obsługujemy wszystkie dopuszczone tachografy cyfrowe:

  • Continental VDO – DTCO (dawniej Siemens VDO)
  • Stoneridge Electronics – SE5000
  • ACTIA SmarTach
  • EFKON – Efas

Takie czynności mogą być wykonywane jedynie w autoryzowanych punktach z uprawnieniami przyznawanymi przez Główny Urząd Miar. OSZ „ŻAKMOT” posiada takie zezwolenie w obiekcie znajdującym się w Kutnie na ul. Sklęczkowskiej 16D, dzięki czemu kierowcy mogą korzystać z punktu pomiarowego znajdującego się tylko kilkadziesiąt metrów od drogi krajowej nr 92 z dogodnym dojazdem dla każdego rodzaju pojazdów ciężarowych.

Świadczymy również usługi pobierania i analizy danych pochodzących z tachografów cyfrowych
Wkrótce również uruchomimy obsługę tachografów analogowych.

Serwis jest standardowo czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 15.

Istnieje możliwość obsługi również w sobotę oraz poza w/w godzinami, jednak w takich przepadkach prosimy o rezerwacje terminów wizyt pod nr tel. 503 164 177


Serwis i legalizacja tachografów
OSZ „ŻAKMOT” zlokalizowany jest w Kutnie – zapraszamy do nas klientów z pobliskich miejscowości: Koło, Łowicz, Łódź, Ozorków, Płock, Zgierz i okolic.